Nemusíte měnit to, kým jste. Můžete se ale stát svou nejlepší možnou verzí.
-Markéta Tichá

Vážení návštěvníci,

s potěšením vás vítám na stránkách, které tvořím pro všechny, kteří hledají inspiraci v oblasti osobního rozvoje, spirituality a lidského potenciálu. Věřte nebo ne, ale všichni máme nekonečné možnosti, díky kterým si můžeme vyplnit naprosto jakýkoliv sen. Chcete-li se přihlásit k odběru Newsletteru, můžete tak učinit v tomto formuláři.

Přestože se budu snažit udržovat i nadále tyto stránky v chodu, ráda bych vás pozvala na stránky Cloud 9 Institute, který je v tuto chvíli mou srdcovou záležitostí. Neváhejte a vstupte do světa nekonečných možností v oblasti osobního rozvoje, zdraví a životního stylu.

Jsem lektorkou v oblasti pozitivního myšlení, technik odbourání stresu, Zákona přitažlivosti, Vizualizace, E.F.T. (Emotional Freedom Techniques) a dalších novodobých témat osobního rozvoje. Zároveň se věnuji klientům i individuálně jako konzultantka. Více informací naleznete v sekci „O mně“.

Na mém oficiálním profilu na Facebooku, se dočtete nové tipy z oblasti osobního rozvoje. Mise těchto webových stránek a stránek Cloud 9 Institute bude naplněna, najdete-li něco, co vám pomůže vylepšit váš život skrze osobní růst.

Děkuji vám, že jste si sem našli cestu, přeji vám mnoho úspěchů a těším se na setkání s vámi.

Vždy s úsměvem,

Markéta Tichá