PF 2015 a nové webové stránky

Naše kroky jsou nevyzpytatelné. Někdy si myslíme, že víme, jak se náš život vyvine a nakonec stejně zjistíme, že nezáleží na tom "jak", ale zdali se naplňuje to "co" - to po čem toužíme.

A tak když jsem na konci září 2014 revidovala svou vlastní vizi a to, co je pro mě dalším cílem ve vlastním osobním rozvoji, netušila jsem, JAK se všechno nakonec vyplní. Do své vize jsem si napsala, že se chci do budoucna stát "holistickým poradcem". Inspirací mi byl Deepak Chopra, který je ve světě známým poradcem v osobním, zdravotním i duchovním rozvoji. Dokáže propojit všechny tyto oblasti a ví, že bolest zad není jen fyzickou bolestí. Ví, že duše není jen nějakou nehmatatelnou nepochopitelnou částí člověka.

A přestože jsem věděla, že na rozdíl od Deepaka, já medicínu pravděpodobně nevystuduji, věděla jsem také, že nezáleží na tom "jak", ale "co" chcete v životě dokázat. Způsob, jak toho dosáhnout, se vždycky najde. A než jsem se nadála - kola osudu se roztočila - za 3 dny!!! Najednou se ke mně začali dostávat informace a lidé, které jsem potřebovala k tomu, abych začala naplňovat svou misi - misi o uzdravování lidí z hlediska 3 pilířů duše-mysli-těla.

A tak jsme založili institut komplexního přístupu k člověku - Cloud 9 Institute - www.cloud9institute.cz, kde za pomoci propojení oborů dokážeme lépe jednotlivcům a organizacím poradit, jak na osobní, zdravotní i duševní rozvoj. Jak jsou všechny tyto oblasti propojeny a že je důležité v životě najít rovnováhu.

Na webových stránkách, které jsme nedávno dokončili, se dočtete více o našich odbornících, o tom, co děláme a v sekci články naleznete zajímavé informace a rady k vlastnímu rozvoji člověka.

Naše hodnoty - v co věříme?

Věříme, že spolupráce mezi obory je cestou k lepšímu uzdravování.
Věříme, že mysl, duše a tělo jsou úzce propojeny a žádná část by neměla zůstat opomenuta.
Věříme, že lidská mysl má mnohem větší podíl na uzdravení, než jaký jí byl dodnes přičítán.

Přeji nám všem úžasný rok 2015, protože se rozhodně máme na co těšit. Půjde o rok klidu, pokoje a nalezení rovnováhy. Přijdou velké úspěchy a příležitosti. Tak si nic z toho nenechme ujít.

S láskou a úsměvem :) M.T.

Dne 31. prosince 2014