Individuální poradenství

Individuální poradenství se většinou odehrává ve dvou oblastech:

1) Pozitivní myšlení

Možná se vám už někdy stalo, že jste podlehli negativním emocím. Ať už se jedná o smutek, strach, zlost, depresivní stavy. Existuje spousta takových emocí, které negativně ovlivňují náš život. Ale nikdy není pozdě s tím začít něco dělat. Život se nemusí vždy zdát jednoduchý, ale věřte tomu, že na všechno existuje řešení. A všechna řešení se skrývají v nás samotných.

Pozitivní myšlení je volbou - stejně jako všechno v našem životě. Společně se mnou se podíváte do svého nitra a zjistíte, kde jsou ty bariéry, které vám brání v rozletu. Proč jste často smutní, rozladění, znechucení, pomalí nebo třeba bez motivace k posunu dál...

Chcete-li se naučit zvládat nejen své myšlení, ale také emoce, pak v rámci konzultací nabízím také využití techniky EFT (Emotional Freedom Technique), která je revoluční technikou nejen při negativních emocích, ale i fyzických bolestech. Více se o technice můžete dozvědět zde.

 

2) Smysl života - životní poslání, vize a cíle

Máte-li otázky v oblasti vlastní existence. V tom, zdali a jaký má váš život smysl. Jaké je vaše životní poslání a jak si máte vytvořit ty správné vize, pak jste na správném místě. Nejen že jde o oblast, kterou stejně jako pozitivní myšlení vyučuji na svých seminářích, ale zároveň jde o oblast, ve které si můžete konečně ujasnit, jaké je vaše místo v tomto životě na této planetě.

Hlavní myšlenkou, ke které směřují otázky, jež klientům pokládám, je, že je potřeba se probudit. Jsme v nové éře. V éře, kdy lidé konečně nehledají odpovědi vně sebe, ale uvnitř. V éře, kdy přicházíme na to, že způsob jakým mnozí z nás žijí, jakási náměsíčnost, je jistou cestou k nespokojenému životu. A pokud dál budeme žít při spuštěném autopilotu, nikdy nebudeme moct být opravdu šťastní.

Objednejte si schůzku ještě dnes -->> emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefonicky +420 723  857 491.


Základní informace k průběhu konzultací

Objednací lhůta je v rozmezí několika dní. Vždy se snažím s klienty domluvit nejbližší možný termín, který nám oběma vyhovuje. Konzultační hodiny nejsou nijak stanoveny - dávám k dispozici dopolední, odpolední i večerní hodiny.

Ceník konzultací naleznete zde.

Ať už řešíte cokoliv – nespokojenost v životě, životní vize, stres či přepracování, nezoufejte. Řešení je na dosah. Řešení už teď máte v sobě. Někdy stačí 60 minut a zjistíte věci, které vám navždy mohou změnit život k lepšímu. Přijďte se o tom přesvědčit.

Objednejte si schůzku ještě dnes -->> emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.nebo telefonicky +420 723  857 491.

Nebo se můžete zúčastnit některého ze skupinových seminářů, třeba právě tam naleznete odpovědi na své otázky.

Těším se na vás. S láskou, M.T.