O mně

Jsem učitelem a poradcem v pozitivním myšlení. Vím, že myslet pozitivně není vždy jednoduché... Přesto ale když se krůček po krůčku naučíte myslet pozitivně - usmívat se na život a užívat si ho - pak budete schopni měnit své myšlenky na pozitivní lusknutím prstu.

Protože v konečném důsledku jde pouze o to udělat rozhodnutí - buď chcete a nebo nechcete myslet pozitivně.

Věnuji se tématům New Age filozofie, Zákonu přitažlivosti, vizualizaci, meditacím a terapeutické technice EFT.

Mou životní láskou jsou lidé a práce s nimi. Neustálé dokazování, že naprosto cokoli je možné, a že lidský potenciál nezná hranic, se stalo každodenní náplní mého života. Největší odměnou mi je při práci chvíle, kdy v očích klientů vidím známky objevení a osvícení. V objevování se skrývá inovace. A inovace se neděje jen ve vědě a technologii, ale děje se každý den v nás samotných.

Abychom se stali svou nejlepší možnou verzí, musíme sami sebe neustále inovovat - musíme se učit. 

Jako jediná v České republice jsem vystudovala 13ti měsíční kurz koučování u světově uznávaného kanadského kouče Boba Proctora (Bob Proctor Coaching Program), který je také jedním z hlavních odborníků v knize a filmu Tajemství. Tento náročný program je zaměřen na hluboké sebepoznání a nauku o lidské mysli. Více se o něm můžete dozvědět na mém blogu.

Mezi další autory, jejichž dílo studuji, patří Louise L. Hay, Cheryl Richardson, Napoleon Hill, Deepak Chopra, Nick Ortner a další.

Působila jsem jako personalistka u velké nadnárodní společnosti, odkud jsem se přesunula do další velké nadnárodní společnosti na pozici globálního leadera týmu procesních specialistů. Při své práci jsem měla vždy volnou ruku v tom, jak moc "pro-lidsky" svou roli uchopím. Měla jsem tak možnost si vyzkoušet interní koučování, mentorování, kariérní poradenství, ale hlavně vedení seminářů na témata novodobé pozitivní psychologie a dát tak lidem v jejich pracovním životě něco jiného, než co by si představili, že jim jejich zaměstnavatel povolí.

Máte-li profil na Facebooku, určitě zavítejte i na můj oficiální profil, kde se každý den dočtete zajímavé informace a tipy z oblasti osobního rozvoje. Více naleznete i na mém oficiálním Youtube kanálu videí.

Těším se na naše případné setkání a přeji vám spoustu úspěchů. S úsměvem, M.T.